Strona główna Panoramy sferyczne 360 stopni Spacery Wirtualne

panoramy | wirtualne spacery | cennik, ceny | oferta | współpraca | realizacje | kontakt

Spacery WirtualnePanoramy
Panoramy sferyczne z drona 360 stopni
Panoramy sferyczne z drona
360 stopni »»

NAJNOWSZE PANORAMY:
Panorama Zakopane Panorama Pałacu Branickich

  Zobacz wirtualny spacer:
Najnowszy wirtualny spacer


Najczęściej zadawane pytania
Najczęściej zadawane pytania
i odpowiedzi (FAQ) Kontakt +48 513 156 278
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Czy panoramę można wykonać w każdych warunkach?
Odp.: Teoretycznie tak. Nawet pod wodą. To, w jakich warunkach będzie wykonywana panorama zadecyduje o jej końcowej jakości. Niekorzystnymi warunkami są: zmienne oświetlenie sceny, silny wiatr lub inne niekorzystne warunki atmosferyczne, niestabilne lub ruchome podłoże, lustrzane powierzchnie będące częścią kadru, miejsca o dużym natężeniu ruchu, bardzo słabe oświetlenie.

2. Jaka jest cena wykonania jednej panoramy?
Odp.: Cena wyjściowa pojedyńczej panoramy wynosi od 100 zł do 300 zł (+VAT), głównie w zależności od ilości w zamówieniu ale także od zastosowanej techniki i warunków w jakich będzie wykonywana sesja zdjęciowa. Przy większej ilości panoram (od kilkunastu sztuk) stosowane są rabaty, a przy ilościach rzędu kilkuset sztuk panoram, zamówienia wyceniane są indywidualnie.
Cena wirtualnego spaceru - przejdź tu »»

3. Czy możliwe jest uruchamianie panoram na komputerze z dysku? Czy tylko przez internet?
Odp.: Nie ma tu ograniczeń. Panoramy można generować do wielu formatów, tak popularnych że na każdym komputerze można je odtwarzać zarowno z dysku, z płyty CD/DVD jak i internetu.

4. Ile czasu trwa wykonanie jednej panoramy?
Odp.: Na sesję zdjęć należy zarezerwować ok 30 min dla każdej panoramy. Czas uzależniony jest od zastanych na miejscu warunków, pogody itp.

5. Czy w cenę panoram jest wliczony koszt dojazdu na miejsce do klienta?
Odp.: Do zamowień realizowanych w Warszawie lub okolicach nie są doliczane koszty dojazdu. Przy zleceniach wymagających dalszego wyjazdu koszt zazwyczaj liczony jest wg stawki 50 groszy za kilometr.

6. Czy jest możliwość wykonania panoram ze zdjęć powierzonych?
Odp.: Jest taka możliwość. Zdjęcia muszą być wykonane zgodnie z powszechną techniką i po konsultacji z nami. Podobnie sprawa wygląda przy wirtualnych spacerach. Jest możliwość zaprogramowania takiego spaceru z gotowych panoram.

7. Czy można "włożyć" do środka panoramy jakieś elementy interaktywne, np flash?
Odp.: Można. Mogą to być pliki graficzne, flash, dźwiekowe oraz filmowe. Mogą one wchodzić w interakcję z użytkownikiem, mogą być wprawiane w ruch itp.

8. Jak wyglada sprawa licencji za publikowanie panoramy np na swojej stronie www?
Odp.: Koszt wykonania panoram ponosi się jednorazowo co gwarantuje umowa pomiędzy stronami. Jeśli panorama jest potrzeba klientowi tylko na określony okres czasu i chciałby uniknąć jednorazowego kosztu wykonania, można umówić się na miesięczną opłatę licencyjną.
Poprawny CSS!
Copyright © 2005-2017 Wszystkie fotografie prezentowane na stronie www.panoramy360.com chronione są prawami autorskimi.